Перші пішли. З Twitter звільнили двох топменеджерів

Vector

CEO Twitter Параг Агравал заявив, що Twitter призупиняє наймання нових працівників та зменшує видатки компанії. Окрім того, стало відомо, що з компанії звільняють одразу двох топменеджерів: генерального менеджера з доходів і генерального менеджера за напрямком споживачів, пише Bloomberg.

Що сталося

Двоє представників вищого керівництва соціальної мережі Twitter залишають свої посади. Компанія звільнила генерального менеджера з доходів Брюса Фалька та генерального менеджера за напрямком споживачів Кайвона Бекпура. Їхні обов’язки візьме на себе віцепрезидент із продуктів Джей Салліван.

Крім того, CEO Twitter Параг Агравал розіслав всім працівникам внутрішнього листа щодо призупинення наймання. Нових співробітників шукатимуть лише за гострої потреби в критично важливих для бізнесу напрямках. Також компанія перегляне вже надіслані пропозиції роботи й анулює ті, що вважатимуться непотрібними. Проте Агравал запевняє, що масових звільнень у компанії не передбачається.

Також Twitter збирається максимально зменшити видатки компанії. Скоротять кількість поїздок і заходів. Зменшать видатки на підрядників, консультантів, маркетинг, інфраструктуру тощо. «Будь ласка, продовжуйте ставитися до ресурсів Twitter як до своїх власних і суворо керувати своїм бюджетом, віддаючи пріоритет найважливішому», — написав Агравал.

У Twitter говорять, що глобальні події, зокрема війна в Україні та криза ланцюгів постачання, завдали значних збитків бізнесу компанії. Тому потрібно максимально оптимізувати всі ресурси.