Названо 3 «секретні» функції клавіатури в Apple iPhone

Нещодавно ми публікували матеріал про функції клавіатури на Android-смартфонах, тому логічно, що зараз буде названо 3 «секретні» функції клавіатури в Apple iPhone, про які ви могли здогадуватися, але раніше не використовували.

Перша функція, яка досить корисна — диктування за допомогою голосу. Головною особливістю цієї функції є саме її зручність, оскільки часто виникає потреба зробити певну замітку, але можливості набирати текст вручну нема. Також ця функція стане в нагоді тим людям, які з певних причин не можуть набирати текст на смартфоні.

Щоб активувати цю функцію, необхідно тиснути на значок мікрофона (в повідомленні) та диктувати необхідний текст. Дійсно корисна функція.

Наступна функція, торкнеться виправлення помилки в тексті за допомогою курсора. Для цього необхідно натиснути на необхідне слово з помилкою і тримати. Як тільки текст виділиться, починаємо вести пальцем в те місце, де необхідно додати або виправити певний символ або ж букву.

Наступна функція стосується вибору необхідного символу. Ця функція актуальна тоді, коли вам необхідно додати в текст символ, який не видно на основній клавіатурі. Для прикладу, вам необхідно символ градусів, який не відображено на основній клавіатурі. Для цього необхідно натиснути і тримати цифру “0” і вибрати із переліку символ градусів.

Такий самий підхід можна використовувати й для інших спеціальних символів, які не видно на основній клавіатурі.