Популярність стрімінга різко зросла в 2021 році

Незважаючи на нормалізацію епідеміологічної обстановки і початок масової вакцинації в багатьох країнах світу, популярність стрімінга не тільки не знизилася в першому кварталі 2021 року, але значно зросла. Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією Conviva, на які посилається видання The Wrap.

Згідно з новими даними, глобальне час, витрачений на перегляд контенту потокових сервісів, зросла на 36 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. І велика частина цього зростання забезпечена бурхливо розвиваються ринками за межами Північної Америки. У самих США зафіксовано зростання на 18 відсотків у річному вирахуванні, тобто темпи значно знизилися в порівнянні з 2020 роком.

Нагадаємо, що в першій половині 2021 року лідером по числу абонентів продовжував залишатися потоковий сервіс Netflix. Однак його частка на американському ринку істотно зменшилася через активної експансії інших компанії, в першу чергу Disney +. В кінці березня керівництво останнього відзвітувало про те, що кількість передплатників перевищила 100 мільйонів.

Що стосується Азіатського регіону, то тут темпи зростання Netflix значно поступалися Disney +. Очікувалося, що до кінця року кількість абонентів останнього збільшиться в два рази.

Джерело: multikino.com