Free TON випустив пару WTON-USDT для фармінга на Uniswap

Серед проектів DEFI осібно стоїть проект децентралізованої біржі UNISWAP, чий токен на даний момент має ринкову капіталізацію більш 21 млрд доларів США і домінування на ринку DEFI становить понад 17%. З 25 квітня на біржі UNISWAP з'явився токен WTON (Wrapped TON Crystal), а протягом трьох тижнів серед всіх, хто надав ліквідність в пару USDT-WTON буде додатково розподілено 210 000 TON Crystal - близько 100 000 доларів США - таким буде перший раунд фармінга WTON. Про те, як заробити на ФАРМІНГ, і що передувало створенню торгової пари, розповідають учасники спільноти Free TON.

"Ще пару років тому стратегія HODL - купив і тримай - була однією з найуспішніших на ринку криптовалюта. Але 2020-2021 ринок буквально підірвали DEFI проекти, до яких відноситься і активно розвивається екосистема Free TON. З виходом на ринок децентралізованих бірж, додатків, стало можливим не просто тримати криптовалюта, чекаючи to-the-moon, а отримувати дохід або зі стейкінга, або з фармінга токенов того чи іншого проекту ", - відзначають учасники спільноти Free TON.

Прибутковий фарминг буквально став трендом всього 2021 року в сфері DEFI. Поряд зі стейкінгом і ощадними вкладами в криптовалюта, фарминг відносно новий, але привабливий метод отримання пасивного доходу інвесторами, а також залучення додаткової ліквідності будь-якого DEFI проекту. Один з найвідоміших проектів для отримання додаткової ліквідності будь-якого токена - децентралізована біржа Uniswap, що створює торговельні пари з ERC-20 токенами. Від будь-якої централізованої біржі вона відрізняється відсутністю вже звичного для трейдерів "склянки" ордерів. Більш швидкий і автоматизований обмін торгових пар відбувається за рахунок надання різними учасниками пулу ліквідності тієї чи іншої торгової пари.

Притому будь-який учасник біржі може цю пару створити і додати свій ERC-20 токен на Uniswap знову ж без звичного лістингу на централізованих біржах, де комісія за розміщення може становити сотні тисяч доларів.

В кінці квітня децентралізована екосистема Free TON, заснована на відкритому коді TON, написаному братами Дуров, випустила торгову пару WTON-USDT на біржі Uniswap. Цьому передувало створення моста з Ethereum.

В 2021 році Free TON спільно з командою Broxus (обраної на основі децентралізованого конкурсу) приступив до розробки моста з Ethereum. Основна мета моста - з'єднати ліквідність Ефіру зі швидкістю блокчейна Free TON, який зараз є найбільш швидким в світі, а пропускна здатність блокчейна становить 0,2 секунди. Технічно це означає, то передача інформації між блокчйнамі Ethereum і Free TON відбувається менш, ніж за хвилину.

Wrapped ETH (WETH) - це "загорнуті" токени ERC-20 в мережі Ethereum. Для перенесення їх в мережу Free TON WETH блокуються на спеціальному контракті в Ethereum. Після цього в мережі Free TON випускаються WETH іншого стандарту TIP-3 в пропорції 1: 1. Стандарт TIP-3 - це стандарт розподіленого токена Free TON - більш швидкий і надійний, ніж ERC-20

З лістингом WTON на Uniswap будь-хто може заробити на наданні ліквідності. Кожен, хто надав ліквідність USDT-WTON в пул, отримає винагороду в розмірі 0,3% від усіх комісій мережі пропорційно своєму внеску в пул. Також сам проект Free TON додатково розподілить 210000 TON Crystal - більше 100 000 доларів США - пропорційно внеску.

Учасники спільноти Free TON відзначають, що найбільш цікавим фарминг може бути тим учасникам пулу, які зможуть надати ліквідність від 20000 USDT. А менші вкладення можуть бути актуальні для стейкінга.