Будівництво Гаївського моста: у Тернопільській міській раді розказали, як тривають роботи

Масштабні роботи з будівництва сучасної дворівневої транcпортної розв’язки поблизу шляхопроводу через залізничну колію на вул. Об’їзна – вул. Протасевича тривають.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді.

Як пояснив начальник відділу технаглядуу Олег Вітик, сьогодні, 7 червня, працівники підрядної організації проводять влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття на підходах до новозбудованого мосту зі сторони вул. Об’їзної, а наступними днями заплановано влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття на підходах до мосту зі сторони вул. Протасевича.

При сприятливих погодних умовах, проїзд для транспорту через міст в напрямку вул. Об’їзної буде доступний уже найближчими днями.

Також, станом на 7 червня на новозбудованому мості завершено нанесення гідроізоляції та тривають роботи з:

влаштування додаткових смуг руху зі сторони вул. Гайової та вул. Протасевича;влаштування мережі дощової каналізації зі сторони вул. Гайової;влаштування підпірної стінки зі сторони с. Великі Гаї;Зауважимо, що зараз шляхопровід є проїзною частиною дороги М-12, та вже невдовзі стане частиною нового автошляху М-30.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями:

Чоловік живе окремо, донька була непритомною: у Тернополі мати хотіла вбити своїх дітей, подробиціЗони відпочинку та клас для шиття: як у Тернополі покращується навчання у школахУ Тернополі знайшли пораненими двох 5-річних дітей: їх госпіталізували