Мешканка Тернопільщини віддала шахраям 10 000 гривень

«Родич в поліції» - це один із видів злочинів, пов’язаних із привласненням коштів шляхом обману: люди віддають гроші та цінності, аби їх рідні уникнули неіснуючої відповідальності.

Від такого злочину постраждала і 80-річна жителька Бережанського району. Пенсіонерка переказала аферистові 10 000 гривень  за спасіння своєї доньки від кримінальної відповідальності.

Як встановили працівники територіального підрозділу поліції, до потерпілої зателефонувала невідома особа, яка представилася співробітником поліції. Шахрай повідомив, що донька жінки причетна до бійки, за що їй загрожує кримінал. Окрім цього, він розповів, що уникнути відповідальність можна, але за це потрібно заплатити.

Пенсіонерка погодилася на умови додзвонювача. За допомогою терміналу вона переказала гроші на номер рахунку, який зазначив аферист. Вже пізніше жінка зрозуміла, що її ошукали, адже зв’язалася з донькою, яка спростувала інформацію про бійку.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 ( шахрайство ) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції

Тернопільської області