Сергія Осачука обрали заступником голови Палати регіональних влад

Під час заходу обрали голову та заступників Палати регіональних влад. Зокрема, очолив Палату голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький. Його заступниками стали голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук та голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва. Про це передає агентство новин АСС.

До його роботи Конгресу місцевих і регіональних влад долучився також голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. Участь у засіданні взяв Президент України Володимир Зеленський, представники Офісу Президента, Уряду, керівники місцевих державних адміністрацій, інформують у Чернівецькій ОДА.

Отримуйте новини в Telegram

Довідково

Конгрес місцевих та регіональних влад є консультативно-дорадчим органом при Президенті України. Він створений на заміну Раді розвитку громад та територій. У складі Конгресу діють дві палати: Палата місцевих влад та Палата регіонів. До Палати місцевих влад входять: голови районних рад, міські, селищні, сільські голови, голови районних (районних у містах) державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, які входять до складу Палати місцевих влад названого Конгресу. До Палати регіонів входять: голови обласних рад, голови обласних державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, які входять до складу Палати регіонів названого Конгресу.

Дізнавайтесь інші новини Буковини