На Чортківщині відбулася гра «Сокіл»-«Джура»

На території Білобожницької громади в селі Папірня відбувся перший етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На захід приїхали учасники з 18 населених пунктів Тернопільщини. Вишкіл проходив у два етапи. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Білобожницької ОТГ.

І етап – це заїзд старшої вікової групи «Сокіл», учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, які мали дводенне таборування з ночівлею.

В кінці вишколу було розділено призові місця та вручено подарунки командам загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст.:

- Команді учнів школи Базар, Косів, Джурин, які отримали казани.

- Команді учнів школи Білобожниця, Буданів, які отримали шампури, а також команда школи с. Буданів отримала ще одну пару шампурів за глядацькі симпатії.

ІІ заїзд – це середня вікова група «Джура», учні загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. Вони також розділили між собою призові місця:

- Команди учнів школи Палашівка, Полівці, Слобідка Джуринська отримали казани;

- Команди учнів школи Ридодуби, Звиняч оримали шампурі, а також команда школи с. Звиняч отримала ще одну пару шампурів за найкраще облаштування табору.

«Підсумовуючи можемо сказати, що кожна учнівська команда була найкращою, адже учні творчо підходили до поставлених перед ними завдань. Діти навчилися розкладати палатки, розпалювати вогнище, готувати їжу, організовувати нічне та денне патрулювання біля свого табору. Варто відзначити учня Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., який розібрав автомат Калашникова за 8 секунд», - йдеться у повідомленні Білобожницької ОТГ.

Все облаштування для табору було закуплено за бюджетні кошти. Це шість комплектних наборів, у які входили: 1 намет, 10 туристичних килимків, 10 спальних мішків.