У Тернополі засудили чоловіка, який регулярно знущався над сином

На Бучаччині чоловік періодично знущався і принижував свого сина. Суд визнав його винним у насиллі.

Як стало відомо, навесні цього року, місцевий мешканець - пан Ярослав, п'ять разів вчиняв домашнє насильство стосовно свого сина. Він систематично його ображав та морально принижував. Через це в хлопця виникло побоювання за свою безпеку та здоров'я.

Обвинувачений своєї провини на суді не визнавав. Він переконаний - насправді дружина та син намагаються виселити його з житла. Тому подав апеляцію на рішення суду першої інстанції, де його визнали винним у насиллі.

Втім, суддя Тернопільського апеляційного суду апеляційну скаргу Ярослава П. залишив без задоволення.

«Вина чоловіка підтверджується наявними в матеріалах справи доказами. Зокрема, протоколами про адміністративні правопорушення про вчинення домашнього насильства щодо сина, письмовими поясненнями самого потерпілого та його матері. А також копією термінового заборонного припису, яким Ярославу П. на п'ять діб заборонено заходити й перебувати у будинку, де проживає його син, та у будь-якій спосіб контактувати з ним», - йдеться в повідомленні пресслужби Тернопільського апеляційного суду.

Тепер на чоловіка накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 170 грн у дохід держави.