Відійшов у засвіти священнослужитель з Тернопільщини

Відійшов у вічність священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Іван Якимів. Серце священнослужителя перестало битися на 57 році життя.

«Архиєпископ Василій, єпископ-помічник Теодор, працівники курії архиєпархії, духовенство Тернопільсько-Зборівської архиєпархії висловлюють щирі співчуття родині покійного. Нехай Всемилостивий Господь прийме душу о. Івана до Небесної Оселі, де всі святі і праведні спочивають», - зазначають у пресслужбі архиєпархії.

Сьогодні, 11 червня, у храмі с. Підгороднє, о 19.00, митрополит Василій Семенюк здійснить Чин ієрейського Парастасу. Завтра, об 11.00, - заупокійна Свята Літургія та Чину ієрейського Похорону.

Додамо, що народився о. Іван Якимів у с. Підгороднє. Він навчався у Львівській духовній семінарії під час підпілля УГКЦ, був рукоположений у священничий сан владикою Юліаном Вороновським Відтак, у різні часи виконував уряд пароха храмів УГКЦ с. Пронятин, с. Підгороднє (Тернопільський район) та храму св. Миколая Чудотворця на території Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.