Троє вихованок тернопільського футболу підписали контракти з ФК "Шахтар"

Жіноча команда ФК "Шахтар" (Донецьк) поповнилася трьома вихованками тернопільського футболу. Контракти з клубом підписали – Світлана Яруш, Олена Манзюк та Діана Кравчук.

Світлана і Діана є тернополянками, перший тренер у них Богдан Коханівський. А Олена – уродженка села Угорськ колишнього Шумського району, перший тренер – Михайло Скиба. Всі троє в різні періоди удосконалювали свою футбольну майстерність у відомого тернопільського наставника Володимира Левчука.

З цієї трійки, найвідомішою є 24-річна Світлана Ярмуш (по-чоловікові – Когут). У своїй кар’єрі вона виступала за такі команди: "Тернополянка", "Львів’яночка", "Єдність" (Плиски), ПФК "Львів", "Буковинська надія" (Великий Кучурів).

21-річна Олена Манзюк має у своєму послужному списку виступи за такі колективи: "Янтарочка" (Новояворівськ), "Львів’яночка", "Єдність" (Плиски), ПФК "Львів", збірну України (U-17) та один з аматорських клубів Польщі.

Наймолодшою з цієї трійки є 18-річна Діана Кравчук, котра у своїй короткій кар’єрі має досвід виступів за "Буковинську надію" (Великий Кучурів) та "Прикарпаття-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ).

Зауважимо, що жіноча футбольна команда "Шахтар" нещодавно створена і виступатиме вона в першій лізі чемпіонату України. Побажаємо нашим землячкам закріпитися в складі "гірників" і гідно представляти Тернопільщину на всеукраїнському рівні.

Джерело: АФТ