У Тернополі на базі міської поліклініки №2 працює відділ «Хірургії одного дня»

На базі КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» у поліклініці, що на вул. Р.Купчинського, 14 працює відділ «Хірургії одного дня».

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Як розповідає заступник директора з поліклінічної роботи КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» Вадим Кравчук, відділ «Хірургії одного дня» працює на третьому поверсі поліклініки, де є операційна та три палати. Обстеження, консультацію та лікування проводять вузькі спеціалісти не лише для жителів Тернополя, а й району та села. Для того, щоб отримати відповідну допомогу спеціалістів, сімейний лікар повинен видати направлення.

Медики відділу «Хірургії одного дня» лікують: варикозне розширення вен, проблеми випадіння волосся методом плазмотерапії, захворювання опорно-рухового апарату, лікування трофічних виразок, пухлин шкіри та м’яких тканин, вузли щитовидної залози тощо.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями:

Випив 50 таблеток: на Тернопільщині чоловік намагався вчини самогубствоНа Тернопільщині шахраї за хитрою схемою оформили на жінку кредитНа Тернопільщині зникло 90 дітей: у поліції розповіли подробиці