У Тернополі відбувається акція протесту "Російське вбиває"

У Тернополі відбувається акція протесту "Російське вбиває". Представники "Правого сектору" біля будівлі міської ради пікетують проти виступу російських музичних гуртів на фестивалі "Файне місто". Про це повідомив керівник обласного осередку "Правого сектору" Назар Сарабун.

За його словами, протестувальники написали звернення до депутатського корпусу та до голови Тернополя з вимогою посприяти забороні в’їзду російських гуртів у Тернопіль.

Міська рада направила лист-звернення до організаторів фестивалю щодо неможливості участі гуртів з Росії та надіслала відповідний лист до СБУ та Національної поліції України в Тернопільській області, у якому просить здійснити перевірку запрошених гуртів на легітимність їх в’їзду та перебування в Україні. Про це розповіла речниця міської ради Мар’яна Зварич.

Міжнародний музичний фестиваль "Файне місто" розпочнеться 28 липня і триватиме до 1 серпня. Уперше його провели в парку Шевченка в Тернополі 2013 року. Про це повідомила речниця міськради Мар’яна Зварич.

За її словами, захід відбувається щороку в липні. У 2020 його скасували через пандемію COVID-19. Назвали фестиваль на честь пісні Братів Гадюкіних "Файне місто Тернопіль".

Оновлюється