Мерія Тернополя охрестилася "відхрестилася" від організаторства скандального дійства

Міська рада Тернополя звернулася в Службу безпеки України з проханням перевірити законність перебування на території країни чотирьох груп з Росії, які беруть участь у фестивалі "Файне місто".

Як пресслужба тернопільської міськради заявила, що днями "націоналістична організація міста звернула увагу громадськості на факт приїзду на музичний фестиваль "Файне місто" "декількох російських груп".

У зв'язку з цією ситуацією міська рада офіційно повідомила, що не є організатором цього заходу. Крім того, сам фестиваль проходить на території, що належить державному підприємству, і розташований за 7 км від обласного центру.

"Реагуючи на позицію націоналістичної організації, міська рада направила лист-звернення до організаторів фестивалю щодо неможливості участі гуртів з Росії та надіслала відповідний лист до Служби безпеки України та Національної поліції України в Тернопільській області, у якому просить здійснити належну перевірку запрошених гуртів на предмет легітимності їх в’їзду та перебування в Україні", - сказано в повідомленні.

Джерело: https://censor.net/ua/n3278074