У Тернополі директор компанії не знав, що бере участь у тендері на 5,5 млн. грн.

У поліцію Тернопільщини звернувся директор компанії «Інвестклімат Інжиніринг» Євген Борисенко, який повідомив, що документи на участь його компанії в одному з тендерів комунального підприємства хтось підробив.

Про участь у тендері КП «Тернопількомунінвест» вартістю 5,5 млн грн, очільник вище згаданої фірми дізнався з публікації сайту «Наші гроші. Львів». Раніше там повідомляли, що для участі в закупівлі на сайті Prozorro подалося дві фірми із однаковими бланками: «Інвестклімат Інжиніринг» та «Укртехнобез». Від «Інвестклімат Інжиніринг» не були завантажені всі документи, а основне на них не було ні підписів, ні печаток.

«Я вважаю, що злочинці використали інформацію доступну у відкритих джерелах, щоб скласти і подати для участі в процедурі закупівель від імені нашої компанії», – пояснив Євген Борисенко.

«Інвестклімат Інжиніринг» звернулося із заявою про скоєння злочину до Національної поліції України. Таке звернення було зарестровано 12 травня, його скерували для перевірки в сектор захисту інтересів суспільства та держави ГУ НПУ у Тернопільській області. Позаяк, станом на початок червня відомості не вносили до Єдиного реєстру досудових розслідувань, і відповідно досудове розслідування не розпочинали.

До слова, директор переможця тендеру «Укртехнобез» Роман Харченко запевнив, що не знає конкурента, і припустив, що компанія просто використала їхні шаблони. Тепер він також запевнив, що «Укртехнобез» ніяк не причетна до підробки документів «Інвестклімат Інжиніринг».