В одному з сіл Тернопільщини виявили «хвору» картоплю

Державний фітосанітарний інспектор Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області під час проведення фітосанітарного моніторингу посадок картоплі на присадибних ділянках, виявили небезпечний регульований шкідливий організм - золотисту картопляну нематоду (Globodera rostochiensis (Wollenweber) Behrens) у с. Оліїв Тернопільського району (Зборівська територіальна громада) на площі 2,0 га.

Це підтверджується висновком фітосанітарної експертизи Державної установи «Тернопільська обласна фітосанітарна лабораторія». Про це повідомляє сайт ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації запроваджено карантинний режим та затверджено заходи по локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму - золотистої картопляної нематоди, а саме - проведення регулярного моніторингу державним фітосанітарним інспектором на предмет виявлення золотистої картопляної нематоди; дотримання сівозміни: використання культур, які не уражуються нематодою (бобові, зернові, технічні культури, багаторічні трави); вирощування нематодостійких сортів картоплі; внесення добрив, знищення бур’янів.

Золотиста картопляна нематода - карантинний організм, обмежено поширений на території України, який наносить значну шкоду сільському господарству. Особливо великої шкоди завдає на присадибних ділянках та на полях, де картопля вирощується з порушенням дотриманням сівозмін і повертається на попереднє місце вже на 2-3 рік.

Хворі рослини за сильного ступеня ураження мають пригнічений вигляд, передчасно жовтіють, відстають у рості та розвитку, їхня коренева система набуває «бородатого» вигляду. На коренях рослин-живителів навіть неозброєним оком можна побачити численні цисти нематод. У зараженої рослини знижується рівень фотосинтезу, і як наслідок цього - зменшується її біомаса. Падає товарна цінність новоутворених бульб, погіршується їхня якість - зменшується вміст сухої речовини, крохмалю, білку, вітаміну С.