У Гусятині звільнили директора комунальної лікарні (документ)

У Гусятині,що на Тернопільщині, з посади звільнили директора КНП «Гусятинська комунальна лікарня» Андрія Місяця.

Так, 20 липня на черговій сесії Гусятинської селищної ради було заслухано звіт очільника лікарні, після якоговідбулися обговорення щодо проблемних питань фінансово-господарської діяльності медичного закладу.

«Крім того, згідно заяви Місяця А. В. видано розпорядження Гусятинського селищного голови про його звільнення з посади директора КНП «Гусятинська комунальна лікарня» Гусятинської селищної ради. У зв’язку з цим, виникло питання щодо необхідності призначення тимчасово виконувача обов’язків директора підприємства», — інформуютьв Гусятинській селищній територіальній громаді.

Вже сьогодні у приміщенні Гусятинської селищної ради відбулася зустріч представників трудового колективу медичного закладу із Гусятинським селищним головою Степаном Карпом. Зважаючи на прохання та рекомендації працівників лікарні, Степан Олексійович повідомив присутніх про те, що своїм розпорядженням він призначить тимчасово виконувачем обов’язків директора підприємства Дереворіза Василя Івановича за його згодою.

«У подальшому відповідно до вимог діючого законодавства буде створено конкурсну комісію та оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора КНП «Гусятинська комунальна лікарня» Гусятинської селищної ради», — йдеться на сторінці громади в соцмережі «Фейсбук».

Також Гусятинський селищний голова Степан Карпо звернувся з проханням до представників трудового колективу лікарні про підтримку та сприяння у прийнятті рішень щодо надання якісних медичних послуг. Він наголосив, що заклад буде функціонувати, але для цього усім нам потрібно прикласти максимум зусиль.