Тернопільщина готова до надзвичайних ситуацій під час опалювального сезону 2021/2022

Дев'ятого вересня, голова Тернопільської ОДА Володимир Труш взяв участь у zoom-нараді комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ініційованій прем’єром України Денисом Шмигалем.

У ході засідання обговорили три питання. Зокрема про стан готовності центральних та місцевих органів виконавчої влади органів місцевого самоврядування щодо надзвичайних ситуацій пов’язаних із забезпеченням теплопостачання під час проведення опалювального сезону 2021/2022.

- Ми обговорили питання, які стосуються опалення та інфраструктури. Вже скоро розпочнеться опалювальний сезон і ми повинні бути максимально готові до всіх надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути. Не менш важливо є скоординувати дії по ліквідації надзвичайних ситуацій у траспортній інфраструктурі, - зазначив Володимир Труш.

Детально розібрали питання про стан готовності центральних та місцевих органів виконавчої влади до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури та забезпечення сталої роботи транспортної інфраструктури й паливно-енергетичного комплексу.

Третє питання стосувалось процесу ліквідації відходів, у тому числі непридатними для використання та забороненими хімічними засобами захисту рослин.

Джерело: ТОДА