У Західноукраїнському національному університеті триває Третій Міжнародний тиждень

Це поєднання освіти та навчання, особистісного розвитку і розширення світогляду, імплементація ключових міжнародних принципів та стандартів в освітнє й наукове середовище, дружні зустрічі, партнерські відносини, симбіоз заходів, що надихають та зміцнюють співпрацю з іноземними партнерами.

В університеті зібралися партнери з понад 40 країн світу – Болгарії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Данії, Італії, Туреччини, Грузії, Австрії, Китаю, Латвії, Литви, Словаччини, Південної Кореї, Чехії, США, Канади… Це є свідченням того, що міжнародні комунікації є дуже важливими для об’єднання науковців й обміну думками, напрацюваннями.

Ректор Андрій Крисоватий привітав присутніх на відкритті заходу: «Високоповажні гості! Шановні колеги! Дорогі друзі! Сьогодні я маю добру нагоду висловити усім учасникам Третього Міжнародного тижня вдячність за діалог, який ми ведемо упродовж багатьох років, за взаєморозуміння, що нас зближує, й міжнародну освітню, наукову та культурну діяльність.

Класичний університет Тернополя налаштований на подальше активне зміцнення стратегічного партнерства між нашими освітніми установами й зацікавлений у найширшому використанні міжнародного потенціалу науковців у подоланні глобальних та регіональних викликів. Бажаю усім плідних дискусій, цікавих зустрічей, результативних домовленостей, а нашим народам і державам миру, злагоди і процвітання.

Будьмо відкритими до змін у сучасному світі й спільними зусиллями реалізуймо свої прагнення!»

На адресу нашого університету з нагоди проведення Третього Міжнародного тижня надійшли вітання від Надзвичайного i Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні, Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні, Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Словенія в Україні, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Хорватії в Україні, Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Hiмеччини в Україні, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Таджикистан в Україні, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні.

Упродовж цих днів відбуватимуться лекції, воркшопи, тренінги, круглі столи, семінари й традиційна міжнародна конференція, яка приурочена Міжнародному тижню. Сорок п’ять заходів за участі двадцяти трьох представників зарубіжжя офлайн та понад 40 учасників – онлайн. Це велика можливість для наших студентів почути кращих науковців закордону й отримати нові знання.

Класичний університет Тернополя у межах Третього Міжнародного тижня відвідали ректори провідних світових закладів вищої освіти, проректори з міжнародних питань зарубіжних вишів-партнерів, публічні, громадські діячі та представники міжнародних організацій.

Програма Третього Міжнародного тижня досить насичена, адже розрахована на те, що кожен зможе виступити із лекцією, поділитися досвідом та знайти однодумців.