На Тернопільщині відбувся всеукраїнський фольклорно-мистецький фестиваль «Борщівська вишиванка»

У неділю, 12 вересня, у місті Борщів на Тернопільщині відбувся XIII всеукраїнський фольклорно-мистецький фестиваль «Борщівська вишиванка». Для гостей свята підготували насичену культурно-розважальну програму з українськими традиціями та автентичними борщівськими вишиванками. Також, всі охочі мали нагоду посмакувати смачним борщем під час фестивалю «Борщ’їв». Відвідав фестиваль голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Ми з дружиною Мар’яною завжди з великим задоволенням відвідуємо мистецькі заходи, які відбуваються в нашому рідному краї. Для нас вишиванка, як і, мабуть, для кожного українця, — справжній символ, який уособлює традиції, звичаї та цінності нашого народу. Сорочку, яку матір вишила з молитвою своїм дітям, споконвіку наші предки вважали найбільшим оберегом. Материнська вишиванка супроводжує нас протягом усього життя, й вона, направду, є надбанням нації! Борщівська вишиванка — особлива з-поміж усіх. Вона увібрала в себе всю біль українських жінок та нашу багатовікову історію. Поспілкувавшись із майстринями під час фестивалю, вкотре в цьому переконалися. А ще на Борщівщині господині по-особливому смачно готують традиційний український борщ, на фестивалі «Борщ’їв» його з захватом смакували й дорослі, і малі», – зазначив очільник області. Також Михайло Головко від усього депутатського корпусу Тернопільської обласної ради привітав жителів Борщівщини з 30-річчям відновлення Незалежності України.

«Протягом віків наші предки прагнули мати свою вільну державу, борючись за неї. І наше завдання — зберегти Україну Незалежною та процвітаючою для своїх нащадків! Нехай Матір Божа благословляє нашу Тернопільщину, славну Борщівщина та всю Україну святим Своїм Покровом! Здоров’я всім міцного, миру та Господнього благословення!», – наголосив голова Тернопільської обласної ради.