Михайло Головко: «Борщівська вишиванка — особлива з-поміж усіх»

Михайло Головко: «Борщівська вишиванка — особлива з-поміж усіх»

Всеукраїнський фольклорно-мистецький фестиваль «Борщівська вишиванка» на Тернопільщині відбувся вже втринадцяте. Цьогоріч свято відвідали сотні жителів області, гості з різних куточків України та з-за кордону. Побував на Борщівщині й голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Ми з дружиною Мар'яною завжди з великим задоволенням відвідуємо мистецькі заходи, які відбуваються в нашому рідному краї. Для нас вишиванка, як і, мабуть, для кожного українця, — справжній символ, який уособлює традиції, звичаї та цінності нашого народу. Сорочку, яку матір вишила з молитвою своїм дітям, споконвіку наші предки вважали найбільшим оберегом. Материнська вишиванка супроводжує нас протягом усього життя, й вона, направду, є надбанням нації! — відзначив Михайло Головко. — Борщівська вишиванка — особлива з-поміж усіх. Вона увібрала в себе всю біль українських жінок та нашу багатовікову історію. Поспілкувавшись із майстринями під час фестивалю, вкотре в цьому переконалися».

А ще, за словами очільника краю, на Борщівщині господині по-особливому смачно готують традиційний український борщ. На фестивалі «Борщ'їв» його гості свята мали змогу скуштувати.

«Для мене за честь також привітати від всього депутатського корпусу Тернопільської обласної ради жителів Борщівщини з 30-річчям відновлення Незалежності України. Протягом віків наші предки прагнули мати свою вільну державу, борючись за неї. І наше завдання — зберегти Україну Незалежною та процвітаючою для своїх нащадків!» — наголосив Михайло Йосифович.

Голова Тернопільської обласної ради побажав усім здоров'я міцного, миру та Господнього благословення. «Нехай Матір Божа благословляє нашу Тернопільщину, славну Борщівщина та всю Україну святим Своїм Покровом!» — додав Михайло Головко.

Насамкінець Михайло Йосифович вручив відзнаки Тернопільської обласної ради.