У Тернополі на території школи з'явився сучасний багатофункціональний спортивний майданчик

Новини Тернополя: Все більше нових сучасних локацій з’являється в Тернополі завдяки ініціативним мешканцям, які подали власні проєкти на участь у «Громадському бюджеті-2021» і стали переможцями.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді.

Так, нещодавно завершилася реалізація одного із проєктів-переможців - «Живемо спортивно» на території Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15 імені Лесі Українки».

З метою забезпечення оптимальних умов освітнього процесу для учнів та популяризації здорового способу життя, на місці старого майданчика облаштовано сучасний багатофункціональний простір зі спортивними елементами та безпечним штучним покриттям.

Тож відтепер уроки фізкультури і вільний позакласний час школярі зможуть проводити цікаво та з користю на свіжому повітрі, граючи у футбол чи баскетбол. Доступний майданчик і для занять спортом мешканцями прилеглих житлових будинків.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями:

На Тернопільщині через коронавірус померла жінкаНа Тернопільщині виявили 9 нелегальних мігрантівУ Тернополі чоловік під час ремонту порізав руку