Михайло Головко закликав жителів Тернопільщини переглянути виставку «Обличчя Служби порятунку»

Михайло Головко закликав жителів Тернопільщини переглянути виставку «Обличчя Служби порятунку»

Напередодні Дня рятувальника в холі адмінбудівлі Тернопільської обласної ради задля популяризації професії рятувальника презентували фотовиставку «Обличчя Служби порятунку».

Від себе особисто та від імені всього депутатського корпусу Тернопільської обласної ради Михайло Головко висловив слова щирої вдячності працівникам Головного управління ДСНС України у Тернопільській області, а особливо — керівнику структури, який ефективно координує роботу відомства.

«Запобігти. Врятувати. Допомогти» — саме таким є гасло українських рятувальників, професійне свято яких ми відзначатимемо 17 вересня. У нашій області працюють справжні Герої, які протягом багатьох років рятують життя. Вони — звичайні люди, які живуть поруч із нами, та своєю щоденною працею доводять, що не дарма їх ми називаємо Героями. Мужнім фахівцям Головного управління ДСНС України у Тернопільській області часто доводиться ризикувати своїм життям, щоб прийти на допомогу жителям краю, — сказав Михайло Йосифович.— Шановні рятувальники! Ми вдячні Вам за Ваш патріотизм, відданість обраній професії, й ту надскладну роботу, яку Ви завзято виконуєте. Напередодні професійного свята вітаємо всіх Вас, всіх тих, хто причетний до порятунку життів. Дякуємо Вам за те, що Ви є».

Наостанок голова Тернопільської обласної ради закликав жителів нашої області переглянути виставку та ближче познайомитися з обличчями Людей, які нас захищають щодня.