Суд обрав запобіжний захід підозрюваному у погрозах тернопільському підприємцю

У понеділок, 13 вересня, обрали запобіжний захід Богданові Корильчуку - одному з учасників групи осіб, яких підозрюють у вимаганні грошей у тернопільського підприємця Олега Юника.

Чоловіка взяли під варту із правом внесення застави.

За даними, які оприлюднила дружина Олега Юника Христина, погрози почалися на початку літа, коли жінка була вагітною.

Відомо, що Богдан Корильчук є онуком відомого тернополянина Івана Панця. Свого часу Іван Панцьо обіймав посаду керівника обласної Держфінінспекції, депутатом Тернопільської міської ради, власником ТДВ «Зелене господарство».

Богдан Корильчук нібито позичав кошти у місцевих підприємців, зокрема і Юника. Гроші він брав у одних людей і повертав іншим. Згодом у молодого чоловіка з'явилися борги. Ці проблеми допомогли вирішити рідні.

Проте згодом підприємець Олег Юник і його дружина почали отримувати погрози від незнайомця. Чоловік російською мовою вимагав 250 тисяч доларів у біткоїнах. Також були підпалені два кіоски підприємця. Олег Юник звернувся до правоохоронців, заявивши про небезпеку для нього і його сім'ї.

Поліції вдалося встановити осіб, причетних до цієї справи. Так, у вимаганні і погрозах окрім Богдана Корильчука підозрюють його водія, чоловіка з Вінниці, який підпалював кіоски. Ще одного знайомого Корильчука наразі не затримали.