Тернопільські податківці програли справу на майже пів мільйона

Рішенням Тернопільського окружного адміністративного суду від 8 вересня визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення ГУ ДПС у Тернопільській області, яким фізичній особі-підприємцю нараховано грошове зобов'язання з податку на додану вартість за основним платежем в розмірі 433 180 грн.

Як розповів адвокат Віталій Сідоров, у грудні 2020 року позивач придбав автомобіль «AUDI Q8» для здійснення господарської діяльності та включив до складу податкового кредиту ПДВ в декларацію за грудень 2020 року.

– На думку податкового органу, фізична особа-підприємець не підтвердила використання придбаного транспортного засобу у своїй господарській діяльності, оскільки право приватної власності на майно належить фізичній особі, а не ФОПу. Впродовж п’яти судових засідань представники ГУ ДПС у Тернопільській області фахово відстоювали свої інтереси та професійно обґрунтовували свою позицію, однак Феміда схилилась на нашу сторону, оскільки в даній категорії справ Закон захищає інтереси суб'єктів господарювання. Знайте та захищайте свої права!, – зауважив Віталій Сідоров.