Ремонтують дорогу, що сполучає Чернівецьку область з Тернопільською

Відновлюють дорогу міжнародного значення М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. Цього року у поточному середньому ремонті більше 30 кілометрів.

Наразі дорожники працюють у межах міста Кіцмань. На лівій смузі автошляху виконані роботи з регенерації основи методом «холодного ресайклінгу» та розпочато влаштування нижнього шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Вже незабаром підрядник приступить і до ремонту правої смуги. Про це повідомляє служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Поступово дорожня техніка рухатиметься до кордону з Тернопільською областю.

На 30 км траси М-19 виконають увесь комплекс робіт:

влаштують шар ЩПС;

встелять нижній та верхній шар асфальтобетону;

влаштують водовідведення;

розчистять та укріплять узбіччя;

встановлять бортовий камінь;

облаштують тротуарну зону;

нанесуть дорожню розмітку;

встановлять дорожні знаки та бар’єрне огородження.

Після ремонту дорога до кордону з Тернопільщиною матиме якісне асфальтобетонне покриття. Роботи виконує підрядна організація – ТОВ «ШБУ-77» на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Рух у місцях проведення робіт здійснюється в реверсному режимі, тож водіям радять буди уважними, дотримуватись швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.

Автошлях М-19 на території України є частиною Європейського автомобільного маршруту Е85. Дорога проходить територією Волинської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей. Загальна довжина - 525,5 км. На Буковині ця міжнародна траса закінчується на контрольно-пропускному пункті з Румунією.