Бійці роти особливого призначення «Тернопіль», поліцейські та патрульні поліцейські вирушили на ротацію в зону ООС

Бійці роти особливого призначення «Тернопіль», поліцейські та патрульні поліцейські вирушили на ротацію в зону ООС

Поблагословили військовослужбовців всечесні отці, в дорогу провели їх рідні, близькі, керівники правоохоронних структур та органів влади. Звернувся до Захисників України голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу Тернопільської обласної ради Михайло Йосифович висловив слова вдячності військовослужбовцям, які є обличчям Тернопільщини та всієї України, за їхній патріотизм і віданну службу.

«Наші хлопці їдуть захищати територіальну цілісність держави. Ми розуміємо, що війна триває і маємо докласти максимум зусиль для того, щоб Україна врешті-решт перемогла! Щоб у майбутньому наші діти не знали війни та жили господарями на своїй, Богом даній землі! — сказав Михайло Головко, звертаючись до присутніх. — Бажаю нашим воїнам міцного здоров'я та сильного духу, твердості й незламності! Нехай Матір Божа їх охороняє, щоб усі в здоров'ї повернулися туди, де їх найбільше чекають, до рідного додому!»

Голова обласної ради наголосив, що Тернопільщина пишається кожним із військовослужбовців та подякував їм за те, що оберігають наш спокій.