Михайло Головко підписав контракти з новообраними керівниками закладів культури

Михайло Головко підписав контракти з новообраними керівниками закладів культури

Голова Тернопільської обласної ради поспілкувався та підписав контракти з керівниками закладів культури, які стали переможцями конкурсів на заміщення вакантних посад.

Сьогодні відбулося підписання контрактів з Репкою Борисом Даниловичем, який обійняв посаду директора театру — художнього керівника Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка та Шергеєм Григорієм Платоновичем, який очолив Тернопільський обласний художній музей.

«Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка — це наша гордість та окраса всієї області. Я переконаний, що Ви гідно продовжите творити історію успіху цього храму мистецтва», — сказав, звертаючись до Бориса Даниловича, голова обласної ради.

«Знаю, що великий досвід, авторитет та наполегливість Григорія Платоновича допоможуть вивести Тернопільський обласний художній музей на одне з провідних місць серед закладів такого спрямування в Україні», — зазначив очільник області.

Михайло Йосифович побажав новообраним керівникам успіхів, плідної роботи, натхнення, підкорення всіх вершин та запевнив у підтримці з боку Тернопільської обласної ради.