На Тернопільщині відбудеться фінал «чотирьох» двох футбольних ліг

Сьогодні, 14 вересня, у приміщенні Асоціації футболу Тернопільщини під керівництвом першого заступника голови – виконавчого директора АФТ Василя Заторського відбулася організаційна нарада та жеребкування календаря фінальної частини чемпіонату Тернопільської області 2021 року серед команд першої та другої ліг.

За результатами жеребкування сформувався такий календар фіналу «чотирьох»:

Перша ліга

1 тур. 19 вересня

«Колос» (Бучач) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська)

ФК «Вишнівець» – ФК «Трибухівці»

2 тур. 26 вересня

«Колос» (Бучач) – ФК «Трибухівці»

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська) – ФК «Вишнівець»

3 тур. 3 жовтня

ФК «Вишнівець» – «Колос» (Бучач)

ФК «Трибухівці» – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська)

***

Друга ліга

1 тур. 19 вересня

«Нічлава» (Копичинці) – «Колос» (Зборів)

«Поділля» (В. Березовиця) – «Збруч» (Гусятинська ТГ)

2 тур. 26 вересня

«Колос» (Зборів) - «Поділля» (В. Березовиця)

«Збруч» (Гусятинська ТГ) - «Нічлава» (Копичинці)

3 тур. 3 жовтня

«Поділля» (В. Березовиця) - «Колос» (Зборів)

«Поділля» (В. Березовиця) - «Нічлава» (Копичинці)

P.S.: Базовий час початку матчів: вересень – 16.00, жовтень – 15.00.

ПЕРША ЛІГА. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯм післЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ

КОМАНДА

І

В

Н

П

М'ЯЧІ

О

1

«Колос» Бучач

12

11

0

1

31 - 11

33

2

ФК «Вишнівець»

12

7

2

3

32 - 14

23

3

ФК «Трибухівці»

12

6

2

4

24 - 14

20

4

ФК «Мельниця»

12

4

3

5

18 - 16

15

5

«Віго-Острів» Острів

12

4

1

7

22 - 31

13

6

«Нива» Городниця

12

4

0

8

24 - 34

12

7

«Нива» Підгайці

12

1

2

9

11 - 42

5

Друга Ліга. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ післЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ

КОМАНДА

І

В

Н

П

М'ЯЧІ

О

1

«Поділля» В. Березовиця

12

6

5

1

28 - 12

23

2

«Збруч» Гусятинська ТГ

12

6

3

3

26 - 20

21

3

«Нічлава» Копичинці

12

4

8

0

16 - 9

20

4

«Колос» Зборів

12

5

3

4

22 - 21

18

5

«ПрофАгро» Кременець

12

4

4

4

16 - 11

16

6

«Олімпія» Клювинці

12

2

4

6

20 - 33

10

7

ФК «Скалат»

12

1

1

10

9 - 31

4