Правосуддя по-кременецьки: суд відпустив водія, який сів за кермо «п’яний як чіп»

У місті Кременець на Тернопільщині поліцейські зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21011”, під час огляду якого «драгер» показав 3,2 проміле алкоголю, що у 16 разів перевищує допустиму норму. Та найцікавіше було далі.

Дана історія трапилась ще 13 липня. Тоді на місці поліцейські склали на порушника адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Втім у суді усе перевернулось «з ніг на голову»: справу несподівано закрили у зв’язку з відсутністю складу злочину.

У судовому засіданні своєї провини водій автомобіля «Жилугі» не визнав. Мовляв, він автомобілем того дня не кермував і поліцейські його не зупиняли. В результаті дослідження матеріалів справи, зокрема відеозаписів, що надали поліцейські, не було встановлено остаточно встановлено факт керування автомобілем даною особою, які і те, що факт зупинки був.

Суд постановив закрити справу, в якій не вдалося встановити вину водія автомобіля “ВАЗ 21011”. 7 вересня дане рішення набрало законної сили — кермувальника ТЗ відпустили, штрафу він не платитиме і водійських прав його не позбавлятимуть.