У Кременці почали зводити реабілітаційний центр для дітей та молоді з інвалідністю

У рамках реалізації ґрантового проєкту „Кордони рівних можливостей” Програми транскордонного співробітництва європейського інструменту сусідства „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” у місті Кременець на Тернопільщині розпочали будівництво реабілітаційного центру для дітей та молоді з інвалідністю.

Участь у відкритті будівництва взяв заступник голови ОДА Михайло Гапула. Бенефіціаром Проєкту виступає Тернопільська обласна державна адміністрація. Реалізація подібних транскордонних проектів залишається в пріоритеті Тернопільської обласної державної адміністрації, яка всебічно підтримує цей проєкт, як фінансово так і методологічно.

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна об’єднала дві громадські організації - Товариство Допомоги дітям з особливими потребами ,,Крок за кроком” міста Замость та ГО „Товариство батьків дітей з інвалідністю та їх друзів „Зоря надії” міста Кременець.

У рамках цього проекту організації спрямували свої зусилля для створення спільного транскордонного простору.

Реалізація такого інфраструктурного проєкту створить умови дітям та молоді з інвалідністю найкращого рівня особистого, соціального функціонування та розвитку шляхом комплексного соціального обслуговування та реабілітації.

Успішне завершення та реалізація проєкту „Кордони рівних можливостей” стане прикладом позитивної проєктної історії Тернопільської області з точки зору міжнародного іміджу регіону та співробітництва в рамках Програми прикордонного співробітництва європейського інструменту сусідства „Польща-Білорусь-Україна” .