Жителі Тернопільщини підтримують фінансово українське військо

«Майже 232,8 млн грн військового збору спрямували на потреби армії платники Тернопільщини упродовж восьми місяців цього року», – повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

Він зазначив, що надходження цього платежу перевищили сплату січня-серпня минулого року на 43,8 млн грн або плюс 23,2 відсотка, пише Наш день.

«Лише у серпні наші краяни перерахували до державної скарбниці 32,1 млн грн «патріотичного» збору. Приріст до минулорічних надходжень склав 6,8 млн грн або 26,2 відсотка», – деталізував очільник податкової служби Тернопільщини.

Принагідно нагадуємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

«Варто пам’ятати, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні», – підсумував Михайло Яцина.