Тернопільський легкоатлет Матвій Чауш – переможець Всесвітніх ігор у стрибках у висоту (фото)

Юний тернопільський легкоатлет Матвій Чауш – переможець Всесвітніх учнівських спортивних ігор у стрибках у висоту.

Всесвітні учнівські спортивні Ігри ISF U15 з 11 до 19 вересня відбуваються у Белграді (Сербія). Такі змагання проводяться вперше в історії Міжнародної федерації учнівського спорту, повідомили в управлінні фізичної культури та спорту ТОДА.

ISF U15 WORLD SCHOOL SPORT GAMES 2021 об'єднали близько трьох тисяч учнів віком від 13 до 15 років із 36 країн світу в грандіозному мультиспортивному заході, створюючи унікальний контекст для спортивних змагань високого рівня, освітніх програм і культурних обмінів, для заохочення учнів з раннього віку вести здоровий спосіб життя, набувати і розвивати лідерські навички.

Учасники виступають у 15 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, боротьба вільна, боротьба греко-римська, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи.

У змаганнях легкоатлетів, які тривають цими днями у різних видах, золоту нагороду WORLD SCHOOL SPORT GAMES 2021 SF U15 у стрибках у висоту здобув учень Микулинецької опорної школи І-ІІІ ступенів Тернопільської області - Матвій Чауш. Юний чемпіон показав результат 1 м 90 см, що дало йому можливість піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу пошани і отримати «золото». Тренер спортсмена Євген Кармелюк.