У Кременці заклали капсулу під будівництво першого в області масштабного реабілітаційного центру (фото)

У Кременці, що на Тернопільщині, заклали капсулу під будівництво реабілітаційного центру.

14 вересня відбулося урочисте закладення “капсули” на місці початку будівництва реабілітаційного центру в місті Кременець, йдеться на порталі Кременецької РДА.

У заході взяв участь народний депутат Ігор Василів, керівник групи управління проєктом ,,Кордони рівних можливостей,, Володимир Василевський, член правління асоціації допомоги дітям із інвалідністю ,,Крок за кроком,, у м.Замость (Польща) Каміль Кабасінськи.

"Даний проєкт "Кордони рівних можливостей" загальною вартістю понад 600 тисяч євро реалізується в межах Програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2014-2020" і є першим подібним інфраструктурним проєктом на Тернопільщині, будівництво якого фінансується коштами міжнародної технічної допомоги ЄС, - відзначив Ігор Василів, нардеп. - Даний центр буде розрахований на надання послуг з догляду та медичної реабілітації для 100 діток. Збудувати його планують за рік".

Організатором заходу є ГО "Товариство батьків дітей з інвалідністю та їх друзів"Зоря надії".

На місці будівництва реабілітаційного центру уже закладено перший камінь і розпочато бетонні роботи.

За словами організаторів проекту - це перший в Тернопільській області великий інфраструктурний проєкт з будівництва реабілітаційного центру для дітей та молоді з інвалідністю.