Лановецький зооботсад – нова туристична родзинка Тернопільщини

У рамках робочого візиту до Лановецької громади голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш оглянув об'єкт «Великого будівництва» — «Лановецький зооботсад».

«Сам задум цього парку — це величезна територія з велодоріжками, деревами, мостами, і штучними водойми. Вартість проекту 11.2 млн грн. Це майже 8 млн грн з державного бюджету і 3 млн з місцевого бюджету», - зазначив голова ОДА Володимир Труш.

Незабаром у «Лановецькому зооботсаді» можна буде побачити канадський червонолистий клен, туї різних видів, самшит, акацію, сакуру та магнолію. Зооботсад входить до складу природно-заповідного фонду України і охороняється як національне надбання. Тут намагаються створити усі необхідні умови для відновлення території природно-заповідного фонду, охорони та збереження рідкісних та зникаючих видів флори та фауни, підвищення рівня обізнаності населення щодо цінності територій та об‘єктів природно-заповідного фонду і залучення населення до управління ними.

Сам задум цього парку сьогодні — це величезна територія з велодоріжками, деревами, мостами, і штучними водойми. Найближчим часом у «Лановецькому зооботсаді» можна буде побачити канадський червонолистий клен, туї різних видів, самшит, акацію, сакуру та магнолію.