У Тернополі стартував опалювальний сезон – до мешканців можуть завітати працівники аварійних служб

Тернополяни

Сьогодні, 12 жовтня, розпочинається новий опалювальний сезон 2021/2022 у Тернополі.

У будинках увімкнуть тепло, оскільки відбулось зниження середньодобової температури зовнішнього повітря.

«Цього дня опалювальний сезон стартує і для жителів Тернопільської міської територіальної громади, які проживають в будинках та квартирах, обладнаних індивідуальною системою опалення. Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом міської ради», - розповіли у міській раді Тернополя.

Додамо, що через значне похолодання, у медичні заклади, дитячі садочки та школи Тернополя тепло почало надходити ще у неділю, 10 жовтня.

У КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» просять споживачів поставитися із розумінням до того, що технологічний запуск опалення не є одномоментним процесом.

«Закликаємо мешканців міста відчиняти двері помешкань аварійним службам для проведення необхідних ремонтних робіт, які можуть виникнути при запуску системи теплопостачання, зокрема, заповітренні труб у будинках. Адже часто через небажання відчинити двері чи відсутність господарів подача опалення може затриматися для всіх мешканців багатоквартирного будинку», - підкреслили у міськраді.

Працівники підприємств та аварійних служб працюватимуть у посиленому режимі, щоб забезпечити вчасний запуск котелень та теплопостачання до осель тернополян.

У випадку виникнення заповітрення чи будь-яких проблем із опаленням у багатоповерхівках, тернополяни мають звертатися до свого обслуговуючого підприємства чи до голови ОСББ.

Якщо ж холодно у школі чи в дитсадку, інформувати про це необхідно адміністрацію закладу, адже у кожному з них температура повітря регулюється автономно.