У Тернополі діти розмальовували пряники

UA: Cуспільне мовлення

Пряники для українських бійців розмальовували вихованці третього дитсадка Тернополя. Пекли солодощі батьки, а діти прикрашали їх глазур’ю. Загалом для воїнів приготували більше сотні пряників.

У старшій групі дитячого садка пряники розмальовують п’ятирічні діти. Серед них – Устим Палац.

"Намалював прапор. Я роблю печиво для захисників. Хочу сказати, щоб вони нашу врятували Україну", – розповів Палац.

Ірина Пащук каже, що любить готувати разом із мамою. Дівчинка розповідає, чим прикрашала солодощі:

"Я прикрашала пряник квіточками і листочками, кремом. Жовтим і синім".

Допомагає дітям оздоблювати печиво вихователька Ольга Голубович. Жінка розповідає, щороку батьки обирають форму пряників, а кольори обираємо традиційні – синьо-жовті:

"Ми робимо пряники у вигляді карти України. Таким чином ми виховуємо любов діток до України, повагу до людей, які захищають нашу Україну. І діти мають змогу самостійно зробити ці пряники, висловити свою подяку захисникам України".

Розмальовують пряники вихованці молодшої групи. 4-річний Данило Бабій розповів, як прикрашав своє печиво:

"Я робив для них сердечко, щоб вони були сильні і здорові".

Завідувачка дитсадка Ольга Довбенко каже, допомогу для бійців російсько-української війни в закладі збирають п’ятий рік поспіль. Ініціювали благодійну акцію батьки вихованців. Минулого року вирішили пекти також солодощі та долучити до цього дітей. Вихованцям, каже Ольга Довбенко, така ініціатива сподобалася.

"Звичайно, кожна дитинка хоче зробити подаруночок, але ж і цей подаруночок смачний і хотілося б його скуштувати. Тому ми так з батьками домовилися, що вони на кожну дитину виготовляють по два прянички, а дітки вже оформляють. Один пряничок ми передаємо на передову нашим захисникам, а один пряничок діти самі скуштують, що ж вони таке зробили", – каже Довбенко.

Окрім печива, бійцям передадуть одяг, засоби гігієни та продукти.