Як оцінили тернополяни роботу Тернопільського апеляційного суду

Тижневик "Номер один"

Із 1 по 30 вересня 2021 року в Тернопільському апеляційному суді тривало анонімне опитування громадян – відвідувачів суду, проведене відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд» та з метою розвитку діалогу між судовою владою та суспільством, налагодження кращої роботи з відвідувачами суду, покращення надання судових послуг і вдосконалення організації роботи суду.

Для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19, анкети заповнювалися лише в електронній формі на офіційному сайті суду та на сторінці “Фейсбук”.

Усім відвідувачам Тернопільського апеляційного суду була надана можливість відповісти на питання стосовно зручності умов перебування у суді, ввічливості зі сторони працівників суду, повноти та зрозумілості інформації, розміщеної на інформаційних стендах та на офіційному веб-сайті суду, дотримання строків і процедур розгляду справ.

Участь в анонімному опитуванні взяло 78 громадян. Із них юридичну освіту мали 53 особи (68%). Вперше у суді було лише 7 респондентів (9%), шість і більше разів — 45 учасників анкетування (57,7%). Цілком обізнаними з роботою судів вважають себе 30 опитаних (38,5%), зовсім необізнаними — лише 6 громадян (7,7%). 44 респонденти (56,4%) користуються Електронним судом.

Як свідчить аналіз окремих вимірів якості роботи суду, 65 учасників онлайн-анкетування (83,3%) відзначили професіоналізм, доброзичливість, повагу, бажання допомогти, рівне та неупереджене ставлення працівників апарату суду та суддів.

72% респонденти поставили найвищу оцінку “5 балів” працівникам апарату суду за роботу, а понад 56% відвідувачів оцінили на “відмінно” загальний рівен зручності та комфорту в суді.

Результати опитування беззаперечно підтверджують, що діяльність Тернопільського апеляційного суду організована на належному рівні. Ми вдячні всім, хто долучився до заповнення онлайн анкет, адже активна співпраця є підґрунтям впровадження новаційних підходів надання якісних судово-адміністративних послуг.