В Тернополі затримали юнака з наркотиками

Тернопільська Липа

В період з 9 по 10 вересня нацгвардійці виявили двох осіб, які порушили чинне законодавство, а саме зберігали заборонені речовини. Під час патрулювання вулиці Бродівська, військовослужбовці помітили молодика, який побачивши людей в формі почав поводити себе підозріло. У ході проведення поверхневого огляду у нього виявили поліетиленовий пакет з речовиною білого кольору.

Ще одного зловмисника нацгвардійці виявили наступного дня на одному із мікрорайонів міста. Житель Збаража добровільно видав пакет з забороненими речовинами.

Підозрювані 1996 та 2001 років народження у скоєному зізналися.

Заборонені речовини поліцейські вилучили та направили на експертизу в Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 309 Кримінального кодексу України. Санкція передбачає штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Триває слідство.