Меморіальну дошку загиблому воїну встановили на стіні тернопільської школи

Телеканал ІНТБ

Прізвище, ім'я та по-батькові, звання почесного мешканця Тернополя, присвоєного посмертно. Ця коротка інформація зазначена на меморіальній дошці, встановленій у тернопільській школі, де пройшли дитячі роки героя України Андрія Стойка.

Відкрили меморіальну дошку концертом пам’яті Андрія Стойка. Рідні хлопця не могли стримати сліз. Проте, зізналися, приємно знати, що згадка про сина тепер буде на стіні школи, де він навчався. Сподіваються, його подвиг стане прикладом для підростаючого покоління. Урочистості відвідав і міський голова Сергій Надал.

Андрій Стойко був веселим хлопцем, займався спортом та понад усе любив Батьківщину. І хоч пройшло вже 15 років з часу як закінчив школу, Андрія пам'ятають тут дуже добре. А щоб про героя знали і майбутні учні, зробили меморіальну дошку. Понад 2 роки збирали всі необхідні документи для її встановлення.

Відійшов у небуття Андрій у 27 років. Юнаком був на Майдані, пізніше пішов добровольцем в АТО. А от загинув під час виконання службових обов’язків у Київській області. Зараз про нього згадують, як про справжнього патріота.

Тепер кожен, хто знав Андрія або ж усі охочі, зможуть покласти квіти біля меморіальної дошки встановленої у тернопільській школі №19.