У Тернопільській області посилюють патрулювання на дорогах державного та місцевого значення

Тернополяни

У зв'язку зі значною кількістю ДТП на дорогах Тернопільщини, правоохоронці разом з патрульними будуть посилено перевіряти водіїв.

Упродовж тижня наряди секторів реагування патрульної поліції Управління превентивної діяльності ГУНП спільно з працівниками відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в області проводитимуть огляд та визначення стану доріг як державного, так і місцевого значення, вулиць та залізничних переїздів. Виявлені недоліки інспектори фіксуватимуть та направлятимуть у відповідні служби для вжиття заходів щодо їх ліквідації.

Статистика щодо дорожньо-транспортних пригод в області невтішна. За 9 місяців на дорогах Тернопільщини загинуло 52 людини.

Основні причини аварій: порушення правил маневрування, перевищення швидкості, недотримання та виїзд на смугу зустрічного руху, а також перехід дороги у невстановленому місці. Також часто до автопригод призводитьпоганий стан доріг та недостатнє або ж взагалі відсутнє освітлення проїжджої частини.

Усі ці дані поліцейські враховують при обстеженні та визначенні стану утримання автомобільних доріг області.

До нагляду за безпекою дорожнього руху залучаються додаткові поліцейські наряди.

Їхнє основне завдання – виявлення та припинення грубих порушень правил дорожнього руху, які призводять до ДТП. Правоохоронці звертатимуть увагу на дотримання правил обгону, проїзду перехресть і пішохідних переходів, користування ременями безпеки або мотошоломами.

Під час відпрацювання також посилено контроль за безпекоюпасажирських та вантажних перевезень, а також на профілактиці порушень правил дорожнього руху серед дітей.