У Тернополі розпочали ремонт вулиці, який коштуватиме понад 30 мільйонів гривень

Тернополяни

Невдовзі у Тернополі розпочнеться капітальний ремонт майже кілометра дороги, що неподалік озера.

Йдеться зокрема про вулицю Білецьку, на якій розташовані податкова інспекція, пляж “Циганка” пивзавод “Опілля” тощо. Вартість виконання усіх запланованих робіт перевищує 30 млн. грн.

Аукціон з відбору кращих пропозицій на виконання реконструкції вулиці Білецька у місті Тернополі відбувся ще у серпні. Тоді перемогу у тендері на реконструкцію вказаної вулиці (з розробленням проектної документації) здобула компанія “Техно-Буд-Центр”. Загальна вартість виконання ремонтних робіт – 30 311 446 гривень.

Ці кошти виділять державного бюджету. Сума велика, і, здебільшого, саме через заміну комунікацій, облаштування колекторів, каналізації тощо. В рамках ремонтних робіт на цій вулиці заплановано провести:

заміну водогону;перекладання мереж зв'язку;влаштування (ремонт) мереж дощової каналізації;ремонт та перевлаштування наземних і підземних комунікацій;розширення проїжджої частини;влаштування екоавтостоянки;ремонт з’їздів в межах лінії тротуарів та огорож;ремонт тротуару (до перетину із вулицею Наливайка) з пониженням бордюру до рівня проїзної частини з забезпеченням безперешкодного руху маломобільних груп населення і велосипедистів та з влаштуванням тактильної плитки попереджувальної та направляючої дії для орієнтування людей з вадами зору.

Зараз тут розпочалися підготовчі роботи з проведення масштабної реконструкції, яку мають завершити до кінця наступного року.