Фото з Кременеччини потрапило у 10 найкращих світлин фотоконкурсу “Вікі любить Землю”

Тернопільська правда

Фотоконкурс «Вікі любить Землю 2021» оголосив десять світлин-переможців української частини міжнародного конкурсу фотографій природоохоронних об’єктів. Ці роботи представляють різні заповідні території дев’яти областей України та міста Київ і знайомлять з неймовірною красою нашої природи.

Фото сім’ї оленів, яке зробили у Національному парку “Кременецькі гори”, визнали одним з десяти найкращих у фотоконкурсі “Вікі любить землю”.

Автор світлини Володимир Бурдяк.

За версією журі фото краще у Тернопільській області, – повідомляють на сайті Міжнародного конкурсу. Конкурс є частиною міжнародного фотозмагання, що має на меті зібрати фотографії якнайбільшої кількості пам’яток природи. В Україні конкурс пройшов дев’ятий рік поспіль. За кількістю завантажених світлин — Україна посіла друге місце серед 34 країн-учасниць.

Цьогоріч 330 учасників та учасниць завантажили понад 11 тисяч фотографій об’єктів природно-заповідного фонду України. Більше світлин подали лише конкурсанти з Німеччини — понад 13 тисяч знімків.

До десятки найкращих фото України також увійшли світлини зроблені у Рівненській (Природний парк «Прип’ять-Стохід»), Херсонській (Балка Байдиха на території Станіславського заказника), Хмельницькій (Наддністрянський заказник), Запорізькій (Бердянська коса), Чернівецькій (Шишкові горби), Івано-Франківській (урочище «Аршиця»), Закарпатській (водоспад «Шипот»), Київській (урочище «Калинове») областях та місті Києві (Біла діброва).