Уперше за більш ніж 30 років відновлено ділянку дороги між селами Медин та Скорики (фото)

Тернополяни

На Тернопільщині уперше за більш ніж 30 років відновлено ділянку між селами Медин та Скорики.

У САД Тернопільської області повідомили, що проведено поточний середній ремонт 8,9 км автошляху Т-20-10 Збараж – Підволочиськ. Уперше за більш ніж 30 років відновлено ділянку між селами Медин та Скорики.

На ділянці повністю замінили дорожній одяг. Укріпили основу методом холодної регенерації, уклали 2 шари асфальтобетонного покриття. На фінішний шар нанесли дорожню розмітку з «холодного пластику», термін служби якої – понад 3 роки. Відремонтували міст у складі дороги у селі Скорики. Укріпили узбіччя, встановили бар’єрне огородження та видалили хащі з придорожньої смуги.

Подбали і про інфраструктуру в населених пунктах. Як і в кожному проєкті «Великого будівництва» на Тернопільщині, на дорозі Т-20-10 облаштовано зовнішнє освітлення, тротуари, парапетне огородження.

Відновлення дороги Т-20-10 триває.

У жовтні 2021 року на замовлення Служби автомобільних доріг розпочато капітальний ремонт дороги у межах селища Підволочиськ.

Буде відремонтовано 5,1 км до перетину з трасою М-30 Стрий – Ізварине. З огляду на складність ремонту, об’єкт є перехідним на 2022 рік.