У Чортківській лікарні бракує кваліфікованих медиків (відео)

Тернополяни

На Тернопіллі продовжується процес реформування медичної сфери. Зазнала його і Чортківська центральна міська лікарня — невдовзі опорний заклад охорони здоров’я надаватиме ще більше медичних послуг. Та, поки, тут не набрали повний штат.

Відтак, каже в.о. головного лікарня Чортківської центральної міської лікарні Ростислав Шульський, лікарня вже оголосила про пошуки нових кваліфікованих лікарів.

«Шукаємо лікарів невідкладних станів, лікаря-анестезіолога, дитячого невропатолога лікаря-реабілітолога, лікаря інтервенційної медицини, онколога. Це не зв'язано зі скороченням — таких фахівців не було у штатному розписі дотепер», — каже Ростислав Шульський.

Так, завдяки новим фахівцям лікарня зможе законтрактувати нові пакети Національної служби здоров'я України, а це — додаткові кошти, які підуть на підвищення зарплат медикам, ремонти в лікарні та придбання безкоштовних ліків для хворих.

До слова, влада міста пообіцяла лікарям з інших міст, які захочуть працювати у Чортківській лікарні, приємні «бонуси» — компенсацію вартості оренди житла.

Детальніше — у відеосюжеті: