Михайло Головко: «Оперативно, конструктивно, дієво – так функціонує депутатський корпус Тернопільської обласної ради VII скликання»

Тернопільська ОР

Михайло Головко: «Оперативно, конструктивно, дієво – так функціонує депутатський корпус Тернопільської обласної ради VII скликання»

25 листопада 2020 року відбулося перше засідання сесії Тернопільської обласної ради VII скликання.

«За рік проведено 11 пленарних засідань, під час яких прийнято більше трьохсот рішень, з яких значна частина стосувалася господарської діяльності Тернопільської обласної ради та об'єктів комунальної власності. Ухвалено 51 рішення щодо затвердження нових обласних програм та внесення змін і доповнень до діючих, направлено більше 40-ка звернень до вищого керівництва держави», — розповідає голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Як наголошує очільник краю, Тернопільська обласна рада представляє спільні інтереси жителів регіону, тому все, що зроблено за цей час, є результатом колективної наполегливої праці кожного депутата, виконавчого апарату, співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування, зокрема, очільниками громад, керівниками підприємств, установ й організацій, громадськістю.

«Є очевидні результати у відновленні інфраструктури краю. На Тернопільщині продовжується реалізація освітньої, медичної та низки інших реформ. Зміцнюється матеріально-технічна база освітніх навчальних закладів й установ галузі охорони здоров’я, — додає Михайло Головко. — Ми працюємо в інтересах області, не перетворюючи сесійну залу в поле політичних баталій і це є показником єдності й підтвердженням того, що люди, яких обрали виборці, реально піклуються про розвиток та процвітання Тернопілля!»