У Тернополі винесли понад 13 тисяч постанов за неправильне паркування автомобілів

Часопис

Інспекторами з паркування проводять розвантаження вулиць Тернополя від автомобілів, які припарковані з порушенням ПДР.

За допомогою придбаного програмного забезпечення-автоматизованої системи контролю за дотриманням Правил паркування працівники муніципальної інспекції оперативно реагують на порушення Правил паркування та здійснюють обстеження великої кількості вулиць міста, що в свою чергу сприяє впорядкуванню паркування автотранспорту в місті.

Так, за 10 місяців 2021 року інспекторами з паркування винесено 12 586 адміністративних постанов (за аналогічний період 2020 року - 2446 адмінпостанов).

За винесеними постановами цьогоріч в бюджет Тернопільської громади додатково надійшло коштів у сумі 4 559 114 грн (за аналогічний період 2020 року - 707 354,05 грн).

Окрім того, працівники муніципальної інспекції спільно з патрульними поліцейськими здійснюють евакуацію та переміщення на арештмайданчик транспортних засобів, які припарковані з порушенням встановлених правил, а за наявності водія — виносять постанову.

Так, за 10 місяців 2021 року у Тернополі евакуйовано 651 такий транспортний засіб (за аналогічний період 2020 року - 53 автомобілі).

Правоохоронці нагадують:

за порушення встановлених правил зупинки, стоянки передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму 340 грн;за ці ж порушення, якщо це створює перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму 680 грн;за зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, передбачене адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму від 1020 до 1700 грн.Шановні водії, дотримуйтесь правил дорожнього руху та будьте обережними на дорозі!