На Тернопільщині продають спиртзавод

AgroPolit.com

На Тернопільщині на аукціон виставили спиртзавод за 28,1 млн гривень
Фонд державного майна України оголосив онлайн-аукціон з приватизації «Борщівського місця провадження діяльності та зберігання спирту» ДП «Укрспирт», що на Тернопільщині. Аукціон запланований на 27 січня, стартова ціна становить 28,1 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ДП «Укрспирт».

«Переможець торгів отримає у власність нерухомість спиртового підприємства, зокрема головний корпус заводу, зливне відділення, зерно/-спиртосховища, лабораторiю сировини і примiщення цеху екстракцiї хмелю», — йдеться в повідомленні.

Згідно із останніми змінами до законодавства, оновились умови проведення аукціонів з приватизації об'єктів ДП «Укрспирт». На виконання закону, Міністерство економіки ініціювало включення до умов продажу зобов’язання про погашення частини кредиторської заборгованості підприємства у розмірі балансової вартості активу, який він купляє (фактично це є стартова ціна).

У випадку цього аукціону це 28,1 млн грн, які, відповідно до закону, у 3-х денний період після отримання будуть спрямовані на погашення боргів», — підкреслили в «Укрспирті».

Нагадаємо, що станом на грудень 2021 року 75% «Укрспирту» передано на приватизацію.