У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей проводять акцію "Даруємо книги з любов'ю"

UA: Cуспільне мовлення

Акцію "Даруємо книги з любов'ю" проводять у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей. Відвідувачі можуть принести свої книги та отримати одну в подарунок. За словами завідувачки відділу укомплектування цієї бібліотеки Марії Наконечної, акцію організували до Міжнародного дня дарування книг, який відзначатимуть 14 лютого.

11-річна Соломія Пилипчук принесла в обласну бібліотеку 5 книг. Працівниця книгозбірні Марія Наконечна виписує для дівчини талон. З ним Соломія зможе отримати від бібліотеки книгу в подарунок.

14-річний Артем Левчук відвідує обласну дитячу бібліотеку 7 років. Хлопець каже, про акцію дарування книг дізнався сьогодні.

Марія Наконечна показує книжки, які подарували відвідувачі бібліотеки. Жінка каже, наразі назбирали 40 видань. Це дитячі казки та енциклопедії.

Завершиться акція "Даруємо книги з любов'ю" 14 лютого, каже жінка. Її в обласній бібліотеці для дітей організовують 6 рік поспіль.

Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива, яку в 2012 році започаткувала власниця сайту дитячих книг Еммі Бродмур. Зараз цей день святкують у 44 країнах світу, каже Марія Наконечна.

Читати також У Тернополі презентували книжку політв'язня Ігоря Олещука