Духовенство Православної Церкви України завітало до ЗУНУ

Наш день

У ці святочні дні з гучною колядою приїхали до класичного університету Тернополя гості: намісник Свято-Феодосіївського Ставропігійного чоловічого монастиря, архімандрит Макарій та хор дияконів Свято-Михайлівського Золотоверхого чоловічого монастиря.

Священики Православної Церкви України привітали ректора Західноукраїнського національного університету та колектив. А також привезли Різдвяне послання Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, в якому сказано: «Дитя у яслах - Христос, Який прийшов із небес - закликає нас оновитися, змінитися. Почувши звістку про Різдво Христове, ми не повинні вже залишатися такими, які ніби й далі нічого не знають про це. Такими, хто посвяткував і забув, такими, для кого сенс відзначення обмежується святковим столом, подарунками та розвагами.

Своїм приходом у світ Бог змінив нашу реальність. Це вже сталося, і ніяк не залежить від нас. Однак від кожного особисто залежить, яку відповідь ми даємо на звістку про Христове народження. Чи ми поспішаємо до вертепу разом із пастухами та волхвами, щоби прославити Народженого, чи поспішаємо разом з Іродом відкинути Його, забути про Нього, бо Він руйнує гріх, до якого ми призвичаїлися? Чи ми приносимо дари любові й добрих справ, через які визнаємо у Сині Діви Бога Предвічного, у Немовляті - Спасителя світу й обіцяного Месію, чи лише маємо у святі Різдва Христового черговий привід для обміну подарунками?

Відповідь на заклик залежить тільки від нас самих».

Ректор Андрій Крисоватий подякував за віншування й сказав: «Нехай радість Різдва Христового наповнить наші серця любов’ю та світлом Віфлеємської зірки, яка нагадає, що Спаситель прийшов у світ й приніс світло правди та надії».

Колядники зустрілися з колективом Навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б.Д. Гаврилишина й подарували радість присутнім своїм співом та щирими побажаннями.